Alen Remar svjetski juniorski prvak u streličarstvu u disciplini FIELD

Učenik naše škole, 3k razreda, i član streličarskog kluba Varaždin, Alen Remar osvojio je zlatnu medalju na juniorskom svjetskom prvenstvu streličara u kategoriji Field koje se održalo u Dublinu od 27.09. do 02.10. Sudjelovalo je 307 natjecatelja.

Učenici i nastavnici škole upriličili su svečanost povodom ovog događaja kako bi Alenu uputili čestitke i dali podršku njegovim sportskim aktivnostima.

Svečanosti je nazočio i načelnik općine Vinica gosp. Marijan Kostanjevec koji je tom prigodom Alenu uputio čestitku u svoje i u ime općine Vinica te uručio simboličan poklon i zaželio uspjeh svim Alenovim zacrtanim ciljevima.

Ravnateljica je Alenu uručila poklon knjigu i čestitala u ime Nastavničkog vijeća. Unatoč velikom odricanju, uloženom trudu i vremenu posvećenom treninzima i natjecanjima Alen je učenik koji nije izostao niti jedan sat s nastave.

Alen nas je pobliže upoznao sa sportom kojim se bavi i natjecanjem na kojem je osvojio zlatno odličje.

Nadamo se da će ostvariti svoj san, a to su OI u Tokiju 2020.

Za iznenađenje su se pobrinuli kolege iz Alenovog razreda skupa sa nastavnicom kuharstva koji su Alenu ispekli i poklonili šampionsku tortu.

objavio: Dragan Brkić   datum: 5. 10. 2016.