DONACIJA RAČUNALNE OPREME

U petak 16.12.2016. godine Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška donirala je vrijednu računalnu opremu našoj školi.

Osam LCD monitora i dva laserska pisača donirana su našoj školi i tri laserska pisača za središnji ured Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske u Zagrebu.

Doniranu opremu su učenici Elektrotehničke škole u sklopu projekta "3R - No Time to Lose! Reduce, Recycle, Reuse" na radioničkim vježbama pregledali, dijagnosticirali nepravilnosti i greške u radu te popravili i otklonili eventualne nedostatke na istoj uz pomoć svojih nastavnika kako bi bila ponovno ispravna i spremna za korištenje.

Za Srednju školu “Arboretum Opeka“ opremu je preuzeo nastavnik Dragan Brkić, a za NSZSŠH predsjednik Branimir Mihalinec.

Ovim putem se zahvaljujemo ravnateljici škole Sanji Müller-Zoričić i nastavniku Marku Brčiću te njihovim učenicima na donaciji.

objavio: Dragan Brkić   datum: 20. 12. 2016.