« Prosinac 2017 »

5. listipada - Međunarodni dan učitelja

Svim nastavnicima želimo sretan dan učitelja!

Povodom međunarodnog dana učitelja koji se obilježava 5. listopada Varaždinska županija tradicionalno organizira prijem nastavnika, učitelja, odgajatelja i ostalih zaposlenika u školama koji su početkom nove školske godine otišli u mirovinu.

Tako je bilo i ove godine. Ukupno je otišlo 58 osoba i zahvalnost za njihov rad i sve što su dali kroz radni vijek očitovao je varaždinski župan Radimir Čačić prigodnim govorom u kojem je istaknuo značaj tog plemenitog posla i zahvalnost što su naučili mnoge naraštaje da misle. Također je istaknuo da su morali stalno ulagati napor da se dosegnu optimumi vlastitih mogućnosti što i nije jednostavno.

Iz naše škole u mirovinu je otišlo dvoje djelatnika: Rajka Ponudić, školska psihologinja i to nakon 41 godine rada i Josip Matijašec, nastavnik praktične nastave u poljoprivrednim zanimanjima sa 45 godina rada i bio je osoba sa najdužim stažem među tih 58 zbog čega mu je i župan osobno čestitao. Svi su primili zahvalnicu i simbolični poklon. Svečanosti je prisustvovala i ravnateljica Rajka Tršinski koja im je zaželjela dugo uživanje u zasluženoj mirovini!

objavio: Dragan Brkić   datum: 4. 10. 2017.