Drugi sastanak tima za stvaranje uvjeta i razvoj novog programa

Članovi Stručnog tima pregledali su ažurirane standarde zanimanja za proizvođača/icu i prerađivača/icu ljekovitog i aromatičnog bilja i gospodarstvenika/icu u agroturizmu, komentirali su napravljene standarde zanimanja.

Svi članovi Stručnog tima složili su se sa iznesenim zaključcima te su Standardi zanimanja prihvaćeni.

Gospodin Ivo Tunjić, ugovoreni vanjski stručnjak, upoznao je stručni tim sa Standardom kvalifikacija te objasnio metodologiju za izradu standarda kvalifikacija za nove programe obrazovanja.

Članovi stručnog tima izradili su standarde zanimanja. Gosp. Tunjić naše podatke za standard kvalifikacija unijet će u službene obrasce kojim se prijavljuje SK te će poslati stručnom timu na uvid. Svaki član moći će komentirati i predložiti izmjene do 29. ožujka 2016. godine.

Treći sastanak stručnog tima za izradu novih programa održat će se 11. travnja 2016. u prostorijama Srednja škole „Arboretum Opeka“.

objavio: Dragan Brkić   datum: 12. 5. 2016.