NATJEČAJ (24.9.2021.)

za  radno mjesto m/ž.

1. Stručni suradnik psiholog –1 izvršitelj, VSS, na neodređeno i nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog radnog vremena
  2. Stručni suradnik psiholog –1 izvršitelj, VSS, na nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena, na određeno vrijeme do isteka projekta Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  3. Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture –1 izvršitelj, VSS, na nepuno radno vrijeme, 9 sati odgojno obrazovnog rada,  na određeno vrijeme, do povratka odsutnog radnika koji radi na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti „Arboretum Opeka“
  4. Nastavnik geografije –1 izvršitelj, VSS, na nepuno radno vrijeme, 5 sati odgojno obrazovnog rada,  na određeno vrijeme, do povratka odsutne radnice na rad
  5. Nastavnik poljoprivredne skupine predmeta  –1 izvršitelj, VSS, dipl.ing.agronomije, puno radno vrijeme, (praktična nastava za zanimanja cvjećar i poljoprivredni gospodarstvenik) na određeno vrijeme, do povratka odsutnih nastavnika koji rade na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  6. Nastavnik poljoprivredne skupine predmeta  –1 izvršitelj, VSS, dipl.ing.agronomije, puno radno vrijeme, (cvjećarstvo, aranžiranje, ekološka poljoprivreda, praktična nastava za zanimanje cvjećar) na određeno vrijeme, do povratka odsutnih nastavnika koji rade na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  7. Nastavnik poljoprivredne skupine predmeta  –1 izvršitelj, VSS, dipl.ing.agronomije, nepuno radno vrijeme, 21 sat odgojno obrazovnog rada, (stručna praksa za zanimanje pomoćni vrtlar) na određeno vrijeme, do povratka odsutne nastavnice koja radi na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  8. Stručni suradnik pedagog –1 izvršitelj, VSS, na nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena, na određeno vrijeme do povratka odsutnog radnika koji radi na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  9. Nastavnik poljoprivredne skupine predmeta  –1 izvršitelj, VSS, dipl.ing.agronomije, puno radno vrijeme, (tehnologija zanimanja, ratarstvo, voditelj praktične nastave) na određeno vrijeme, do povratka odsutnih nastavnika koji rade na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  10. Nastavnik poljoprivredne skupine predmeta  –1 izvršitelj, VSS, dipl.ing.agronomije, puno radno vrijeme, (ratarstvo, voditelj poljodjelskog školskog dobra) na određeno vrijeme, do povratka odsutnih nastavnika koji rade na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  11. Nastavnik poljoprivredne skupine predmeta  –1 izvršitelj, VSS, dipl.ing.agronomije, puno radno vrijeme, (uređenje unutrašnjeg prostora, ustrojstvo rada u cvjećarnici, zaštita bilja, dendrologija s rasadničarstvom, praktična nastava za zanimanje vrtlar) na određeno vrijeme, do povratka odsutnih nastavnika koji rade na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  12. Voditelj računovodstva –1 izvršitelj, VSS, meg. ekonomije, na nepuno radno vrijeme, 10 sati ukupnog tjednog radnog vremena, na određeno vrijeme do povratka odsutne radnice koja radi na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“
  13. Nastavnik računalstva –1 izvršitelj, VSS, na nepuno radno vrijeme, 5 sati odgojno obrazovnog rada,  na određeno vrijeme, do povratka odsutnog nastavnika koji radi na projektu Uspostave regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“

OPŠIRNIJE U PRILOŽENOM DOKUMENTU

Priloženi dokumenti:
Natjecaj.pdf (704.75 KB)

objavio: Dragan Brkić   datum: 23. 9. 2021.