Svečana podjela završnih svjedodžbi

U petak 29. lipnja 2012. u multimedijskoj dvorani škole održana je svečana podjela završnih svjedodžbi za oko 60 tak učenika završnih razreda koji su tom prilikom dobili svjedodžbu koja im omogućuje da idu na tržište rada, ili da nastave školovanje na višim ili visokim obrazovnim ustanovama.

Pogledajte foto-album (ovdje)

Nakon intoniranja državne himne učenicima i njihovim razrednicama se kratko obratila ravnateljica mr.sc. Rajka Tršinski, zahvalivši im na doprinosu koji su kao generacija dali, da bi ime škole pronosili po Županiji, ali i po cijeloj državi, jer je to generacija koja između sebe ima državnih prvaka i onih koji su se isticali u aktivnostima kulturno-humanitarnog karaktera. Zaželjevši im sve najbolje i ostvarenje svih ciljeva koje su si postavili, pozvala ih je da se ponovo okupe najkasnije za 5 godina i poručila im da će vrata škole za njih i dalje biti uvijek otvorena.

objavio: Dragan Brkić   datum: 1. 7. 2012.