MARIO MELNJAK učenik 2.K razreda učesnik "GASTRO" 2013.

U Zaprešiću, 22.veljače, održano je natjecanje učenika ugostiteljske struke i to u dvije discipline, pripremanje slanog ili slatkog izloška. Mario Melnjak natjecao se u disciplini pripremanja slanog hladnog izloška. Osvojio je 7. mjesto. Njegov rad je po kvaliteti odskakao od ostalih i upravo zbog toga su mu bodovi umanjeni jer članovi žiria nisu vjerovali da je to sve urađeno na licu mjesta. Mario je bio natjecatelj prošle godine u studenom na danima kulinarstva koji su održani u Varaždinskim toplicama i tamo je bio najbolji u kategoriji pripremanja menia za mlade. Dakle, to sve govori da njegov iteres i kvaliteta ide u pravom smjeru i da ga očekuje još velik angažman na natjecanjima budući da je polaznik drugog razreda. Mentor na natjecanju mu je bio stručni nastavnik kuharstva Darko Auker.

Mario čestitamo!

objavio: Dragan Brkić   datum: 2. 3. 2013.