Na svečanoj sjednici povodom Dana Županije dodijeljena su priznanja učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na međunarodnim natjecanjima

Na svečanoj sjednici povodom Dana Županije, koja se održala 06.rujna 2013. u velikoj dvorani HNK-a u Varaždinu,  dodijeljena su priznanja učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na međunarodnim natjecanjima.  Između 25 takovih učenika našla se i naša  (sad već bivša učenica)  Natalija Vitez.

Iz ruku varaždinskog župana Predraga Štromara i predsjednice županijske skupštine Dubravke Biberdžić  Natalija je primila priznanje za osvojeno prvo mjesto na Festivalu proljeća u Kranju za pisanje slogana o vodi na engleskom jeziku.

Svečanosti je prisustvovala i naša ravnateljica mr.sc. Rajka Tršinski, koja je bila veoma ponosna što se čulo ime naše škole pred mnogobrojnom publikom iz cijele Hrvatske.

Čestitamo!

objavio: Dragan Brkić   datum: 10. 9. 2013.