„PROMOCIJA PRVAKA“

30. rujna 2015. godine u Zagrebu, naša bivša učenica, prvakinja na državnom natjecanju u disciplini veterinarski  tehničar, Željka Bregović te njezina mentorica prof. Nataša Posavec prisustvovale manifestaciji pod nazivom „Promocija prvaka“ na kojoj su dodjeljene nagrade „Faust Vrančić“ za postignuto prvo mjesto na državnim natjecanjima u strukovnim disciplinama, odnosno za postignuto jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima, smotrama i izložbama.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta,  organizirala je manifestacija pod nazivom „Promocija prvaka“ koja je održana 30. rujna 2015. godine u Zagrebu, u zgradi Ministarstvu znanosti , obrazovanja i sporta.

Nagrada „Faust Vrančić“ dodijeljena je učenicama i učenicima za postignuto prvo mjesto na državnim natjecanjima u strukovnim disciplinama, odnosno za postignuto jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima, smotrama i izložbama. Mentorima i mentoricama koji su uspješno pripremali učenike za natjecanja uručene su zahvalnice.

Manifestaciji je prisustvovala  i Željka Bregović, naša učenica 4.d razreda u šk. god. 2014./2015.,  prvakinja na državnom natjecanju u disciplini veterinarski  tehničar te njezina mentorica prof. Nataša Posavec.

Nagrade je uručio prof. dr. sc. Vedran Mornar, ministar znanosti, obrazovanja i sporta.

objavio: Dragan Brkić   datum: 19. 10. 2015.