Školsko natjecanje u obrazovnom sektoru “Poljoprivreda, prehrana i veterina“ u disciplini „Cvjećarstvo“

Natjecanje je održano  u srijedu, 16. siječnja 2019., a natjecale su se učenice 3.c razreda, zanimanja cvjećar, njih šestero. Zadatak je bio izraditi buket u ruci na temu „Mliječni put“.

Za izradu je bio pripremljen biljni materijal: lisno zelenilo, grane i rezano cvijeće kao i različiti dekorativni materijal te potreban alat i pribor. Učenice su prema vlastitim skicama, izradile bukete u vremenu od 120 minuta.

Prosudbeno povjerenstvo u čijem su sastavu  bile nastavnice: Blanka Pazman, Jasminka Grudiček Kozjak i Marina Šmidlehner,  koje su ocijenile  radove i kao najbolji odabrale rad Oriane Tomiša, tj. njezin je buket na 1.mjestu. Nikolina Šaško je osvojila 2.mjesto, a Andriana Tomiša  3. mjesto.
Mentorica učenicama je bila  nastavnica Ana Ernoić Milošević.

objavio: Dragan Brkić   datum: 24. 1. 2019.