Online izložba i natjecanje učeničkih zadruga „USUSRET USKRSU“

Srednja škola „Arboretum Opeka“ Marčan organizira izložbu i natjecanje pod nazivom „Ususret Uskrsu“.  Učeničke zadruge pozvane su da sudjeluju s svojim radom – pisanicom. Zbog epidemiološke situacije događanje će se održati online.

Nakon upućenog poziva svim učeničkim zadrugama Varaždinske županije, prispjelo je ukupno osamnaest radova – pisanica, izrađenih raznim tehnikama, od raznih materijala. Sudjeluju sljedeće učeničke zadruge: UZ „Barok“ (I. OŠ Varaždin),  UZ „Beletinček“ (OŠ Beletinec), UZ „Cvetek“ (OŠ Podrute), UZ „Hižica“ (OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća), UZ „Iglica“ (OŠ Metel Ožegović, Radovan), UZ „Ilek“ (OŠ Vladimir Nazor, Sveti Ilija), UZ „Ivančica“ (OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec), UZ „Jabuka“ (OŠ Martijanec), UZ „Jurek“ (OŠ Sveti Đurđ),  UZ „Kneginja“ (OŠ Kneginec Gornji), UZ „Lipa“ (OŠ Visoko), UZ „Matapurač“ (OŠ Veliki Bukovec), UZ „Pahinsko“ (Centar za odgoj i obrazovanje Pahinsko, Ivanec), UZ „Sunce“ (Gospodarska škola Varaždin), UZ „Topličnjak“ (OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice), UZ „Veselko“ (OŠ Tužno), UZ „Vrijedne ruke“ (OŠ Breznički Hum) i UZ „Zdenček“ (Srednja škola Ludbreg).

Fotografije radova biti će objavljene na facebook stranici Srednje škole „Arboretum Opeka“ Marčan i javno dostupne za glasovanje od 29.03.2021. u 12.00 sati do 03.04,2021. u 12.00 sati.

Fotografijama su dodijeljeni redni brojevi, nije vidljivo koja je učenička zadruga autor rada. Kao glas priznaje se pozitivan emotikon  👍 ❤ J …

Nakon završetka glasovanja učeničke zadruge biti će obaviještene o rezultatima. Sve učeničke zadruge dobiti će zahvalnicu a one koje osvoje prva tri mjesta priznanje i prigodnu nagradu.

Pozivamo Vas da pogledate online izložbu radova i uživate u prekrasnim radovima učenika!

objavio: Dragan Brkić   datum: 29. 3. 2021.