« Srpanj 2017 »

E-Knjižnica (on-line usluge knjižnice)

U želji da promoviramo upotrebu CARNet-ove e-Knjižnice, kao standardnog dijela ponude našim učenicima privremeno smo na ove stranice postavili direktnu vezu na e-Knjižnicu.

PRISTUP E-KNJIŽNICI

E-knjižnici pristupate pomoću Vašeg elektroničkog identiteta. Nastavnici pomoću AAI@EduHr elektroničkog identiteta, učenici pomoću HUSO korisničkog računa.

Ukoliko još niste aktivirali svoj elektronički identitet
obratite se nastavniku informatike ili školskom knjižničaru.

Ukoliko želite više saznati o sustavu dodjele elektroničkog identiteta AAI@Eduhr, to možete saznati na mrežnim stranicama Autentikacijske i autorizacijske infrastrukture znanosti i visokog obrazovanja u Republici Hrvatskoj (AAI@EduHr) na internet adresi http://www.aaiedu.hr

PRISTUP ENCIKLOPEDIJI

Vaš elektronički identitet potreban Vam je za pristup prvoj hrvatskoj općoj i nacionalnoj online enciklopediji "Proleksis enciklopediji", smještenoj također na CARNet-ovim serverima. Možete je pronaći na mrežnoj adresi: enciklopedija.carnet.hr

POPIS ČASOPISA U E-KNJIŽNICI